رفتن به نوشته‌ها

از کجا شروع کنیم به یادگیری زبان

از کجا شروع کنیم به یادگیری زبان

دوست دارید زبان بیاموزید اما نمی دانید چه کاری باید انجام بدید ؟

خوب مساله اینجاست که اگر از هر فردی که اطراف شما بپرسید که علاقه مند به یادگیری زبان هست یا هست قطعا بسیاری از آن ها این را یک ارزو می دانند ، ما از بچگی همیشه میخواستیم زبان انگلیسی یاد بگیریم اما هیچگاه به این ارزو نرسیدیم .

دلایل زیادی وجود داره که ما نمی تونیم مسیر یادگیری زبان خارجی رو دنبال کنید . گاها از آمادگی ذهنی ، عدم راهنمای مناسب و … باعث می شود ما راه را اشتباه برویم یا به هر دلیلی زبان های خارجی را یاد نگیریم .

اما من از تجربه ی شخصی خودم به شما میگویم.

دوستان من هم مثل شما ارزوی یادگیری زبان ترکی یا انگلیسی رو داشتم . اما از یک روز تصمیم گرفتم که از یکجا شروع کنم . حتی اگر شده مقدار یادگیری کم باشه .

تصمیم گرفتم زبان رو برای خودم بیاموزم . برای اینکه یک نیازه زندگیم هست بیاموزم . تصمیم گرفتم به عنوان یک امر اساس در زندگی م براش برنامه ریزی کنم . هر روز حتی اگر شده زمان کم 20 دقیقه ای هم که شده براش زبان خواندن وقت بزارم .

امروز بعد از گذشت دو سال خیلی از مراحل زبان ترکی رو گذرونم و پس از موفقیت در زبان ترکی استانبولی ، زبان انگلیسی رو هم به عنوان یک زبان اصلی دیگر در حال یادگیری هستم .

بهتون توصیه میکنم ، مهم نیست چقدر در روز برای خواندن زبان وقت میگذارید . مهم اینکه قدم های حتی کوچک هم که بردارید ، فقط پیوسته  آن کار را انجام بدید و عجله خواستی نکنید .

مطمئن باشید موفق میشید .

منتشر شده در اخبار زبان ترکی

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *